Kvalitní vzdělání pro mladé
Aktuality a novinky
Zrychlená navigace - HomePage - Aktuality a novinky
Chceš studovat dál? Studuj u nás!
Stejně jako v minulých letech i letos vycházíme vstříc těm studentům, kteří si chtějí své vzdělání rozšířit či prohloubit. Pokud už máš výuční list nebo maturitu, a přesto chceš studovat dál, nabízíme ti možnosti dalšího vzdělávání.
1. Doplň si maturitní vzdělání
První variantou, jak si u nás můžeš doplnit vzdělání, je nastoupit do 3. ročníku maturitního oboru Doprava a logistika. V rámci tohoto oboru si budeš moci nejen doplnit úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitou, ale zároveň můžeš získat řidičská oprávnění skupin B a C. Samozřejmou součástí oboru je praxe v renomovaných firmách v oblastech logistiky, konstrukce vozidel a také jejich diagnostiky či oprav. Po úspěšném absolvování je maturant připraven k následnému studiu na vysokých školách technického zaměření.
2. Nastup do učebních oborů
Další možností je vrátit se ke studiu do 2. ročníku výučního oboru Automechanik alternativních pohonů nebo Opravář, řidič, montér, svářeč. Co získáš? Nové znalosti a praktické zkušenosti jak na našich dílnách, tak na souvisejících praxích u partnerských firem. K tomu poskytujeme výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin B a C. V případě, že se rozhodneš pro druhý zmiňovaný obor, čeká tě navíc možnost získání řidičského oprávnění skupiny T a dvou svářečských oprávnění. To vše je zcela zdarma v rámci výuky. U obou oborů je pak možnost získat studijní stipendium až v hodnotě 17 000 Kč ročně! (při splnění podmínek).
3. Studuj 1,5letý obor Automechanik, řidič profesionál
Díky studiu tohoto oboru získáš nejen výuční list, ale také nedocenitelnou praxi v autorizovaných autoservisech. K tomu jako bonus můžeš získat řidičská oprávnění skupin C a C+E zcela zdarma a ušetříš tak minimálně 25 000 Kč. Obor je určený jak pro uchazeče s maturitou, tak pro ty s výučním listem.
Nevíš si rady?
Jsme tady pro tebe. Dohodni si osobní schůzku a navštiv naši školu. Kontakty na nás jsou sekretariat@sosjablunkov.cz nebo +420 558 357 811.
Těšíme se na tebe.
Spolupracujeme
Střední škola, Jablunkov, příspěvková organizace
Školní 416, 739 91 Jablunkov
+420 558 357 811, sekretariat@sosjablunkov.cz
IČ: 00100340, Datová schránka: x6dj8jp